Futbol Helyum Balon Ve Zeplinler, Futbol Reklam Topu Şişme Spor

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: Asia Inflatables
Sertifika: CE,UL
Model numarası: Reklam Balon
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: 30-299USD
Ambalaj bilgileri: karton çanta
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 500pcs / Ay

Futbol helyum balonu ve zeplin, futbol reklam top şişme spor

Özellikleri:
Boyutu: özelleştirilmiş
Malzeme: 0,18 mm helyum kalite PVC karşılar EN71, ASTM standartları ile ilgili, ayı için düşük derece (yaklaşık-20 derece santigrat)
MİNİMUM SİPARİŞ ADEDİ: 1 ADET
Malzeme ve halatlar yama ile onarım kitleri ücretsiz.

Ürün ayrıntıları

Malzeme

PVC 0,18 mm

Boyutu

özelleştirilmiş

Türü

Şişme balon

Renk

özelleştirilmiş

Menşe yeri

Guangdong, Çin (anakara)

Paket

Standart ihracat karton

Marka adı

Aisa Powerboats

Yetenek kaynağı

500/M

Gaz

Helyum

Ödeme ve nakliye koşulları

MİNİMUM SİPARİŞ ADEDİ

1 PC/ADET

FOB

Çin

Teslim süresi

5 - 7 gün

Ödeme şartları

T/T, Western Union

Aksesuar

Onarım kitleri, tutkal, ipler.

Özellikleri

Dayanıklı, çekici, çok yönlü,

Uygulama

Kaldırma, kameralar, radyo antenleri, elektro-optik sensörler, radyo-röle donanımları ve afiş - sık sık uzun süreler için reklam için kullanılır. Demirli balonlar da işaretleme pozisyon için kullanılır ve kuş kontrol çalışma
Reklam, reklam işareti kaldırma veya reklam üstünde o ile bir balon kullanarak. Her iki yöntem genellikle kombine

Açıklamaları

Hava ile şişirilen balonu kutlamalar, partiler, sergiler ve benzeri açılış şirket reklam ürünleri olarak kullanılabilir.
Sadece açıldığı veya deflate için birkaç dakika ihtiyacı var.
Ayrıca, şirketinizin logosu veya sloganı üzerine basılabilir. Hava ile şişirilen balonu logosu veya gökte uçan sloganı ile çok beklenmedik etkisi getirebilir.

Bir keşif balonu veya katı Zeplin, iç destek çerçeve veya salma olmayan bir zeplin olduğunu. Bu herhangi bir katı yapısı, ne tam bir çerçeve ne de kısmi omurga, onun şeklini korumak hava yastığı yardım etmek zorunda değil katı olmayan bir zeplin yarı-rijit bir zeplin ve katı zeplin (örneğin, bir zeplin) farklıdır. Rathe r, bu uçak kaldırma gaz (genellikle helyum) zarf içinde her iki daha yüksek bir basınç ve zarf kendisi gücünü güveniyor.

SSS


1. senin çizgi film balon dikkat çekmek nasıl:
Asla senin balon kötü hava koşulları üzerinde uçmak. Rüzgar 20 mil hızla saat veya yağmur yağıyor yüksekse, küpünüz indirin veya deflate ve depolamak.
Asla bitmez ile helyum balon şişirmek. Zaman sıcaklık yükselir ve hava soğuk olduğunda sözleşmeler helyum genişletir. Gün boyunca küp daha şişirilmiş görünebilir veya daha az bu sıcaklık değişiklikler nedeniyle şişirilmiş. Helyum balon şişirme kendine iyi bak noktasına şişirmek için vardı o hala verir ne zaman sen sıkıştırma. Böylece helyum genişletilmiş sıcaklık daha yüksek olduğunda şişirmek deneyin.  Üzerinde balon açılırsa balon zarar görebilir ve balon zarar dışında kalan nesneler için daha kolay olacak. Değil ama sıkı sıkı hissediyor kadar olması durumunda enflasyon üzerinde bazı helyum çıkar.
Küpünüz bir güvenli, Kuru ve konteyner ve alanında depolar. Ne zaman helyum balonu depolamak o bunun daha uzun bir yaşam süresi bir kuru temiz olduğundan emin olun
Bir küp kullanın hafif bulaşık sabun temiz suda seyreltilmiş. Süpürge ile emdirilmiş bir bez kullanın ve dikkatle nokta veya yazdırma yazı zarar vermeyeceğine emin yapma küp, temizleyin. Daha dikkatli, helyum balon ile uzun olan balon keyfine varacaksınız.

2. nasıl korumak ve helyum karikatür deposu:
İşleme, uygun bakım ile senin şişme de belirsiz süreli hizmet etmeli. Temizlemek için sıcak su ile hafif deterjan ve yumuşak bir bez kullanın. Tamamen başka bir bez kullanarak kuru. Eğer şişme birkaç gün için kullanılmak üzere gitmiyor, bu koruyucu torbaya depolamadan önce temiz ve kuru olduğundan emin olun.

3. şişme helyum balonu nasıl:
1) urgan satır koşum değil karışık ve satırları şişme için güvenli bir şekilde bağlı olan emin olmak için denetleyin.
2) alt kısmında balon metal koşum çalmasını urgan haciz bir ucunu takın. Tek bir urgan çizgi gereklidir. Bu aşırı stres kumaş üzerine koymak ve gözyaşı için balonu neden değil Ataşesi diğer satırları balon diğer kısımları için yap.
3) balon şişirme önce ağır, güvenli bir nesne urgan hattına güvenli. Asistan bu noktada yardımcı olabilir.
4) metal enflasyon hortum adaptörü sıkıca helyum tank kapak içine canı cehenneme.
5) enflasyon hortumu yaklaşık 12 inç alt kısmında şişme dolum Vana Vana Vana ikinci bölümünde gevşeterek tarafından yerleştirin ve sıkıca tutun.
6) helyum tank valf çok yavaş üzerinde döner.  Yüksek basınç başında şişme rüptürü ve boyun hortum neden olabilir. Şişme açılmak ve basınç tank içinden azalmaya başlayan gibi Vana daha sonra açılabilir. Eğer buz hortumu başlarsa, helyum akışını azaltmak.
Kırışıklıkları kadar 7) şişirme şişme ve sadece onun firması gövde yok, değil üzerinde şişirmek. Helyum genişletin ve sıcak veya soğuk havalarda sözleşme hatırlıyorum.
8) helyum tankı kapat.
9) herhangi bir helyum kaçış izin dikkatli olmak şişme kapak enflasyon hortum çıkarın.
10) şişme üzerinde vanayı kapat.
11) yavaş yavaş istenilen yüksekliğe şişme kaldırın ve güvenli bir şekilde bu noktada kravat. Şişme artış izin gibi hiçbir zayıf veya yıpranmış alan olduğundan emin olmak için urgan satırı denetleyin.

İletişim bilgileri
Kitty

Naber : 8615018793921