Bizimle iletişim kur
Grace

Telefon numarası : 86-15018793921

Naber : 8615018793921

Guangzhou Asia Inflatable Firm

Şişme su parkı, Şişme Tema Parkı, Şişme 5K Engel Kursu, Şişme Kaydırak, şişme Su Oyunları, şişme Su Spor Oyuncakları, Çekerli Su Şişirilebilirliği, Şişme Kayak Tüpleri, Şişme Çadırlar ve Şişme Balon

  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar Asya Sisme No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 2,500,000-3,000,000 Yıl kurulan 2007
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş
Guangzhou ASIA Inflatables Co Limited
Çin'de Şişme Su Parkı Üreticisi!


Biz kiralama iş, parti veya olay bir BÜYÜK BAŞARILI yapmak yardımcı olmak isteyen Çin'de bir profesyonel Şişme Oyuncaklar Üreticisi vardır! Biz muz botu, Uçan Balık Tekneler, Disko tekne, Crazy UFO, Çılgın Kanepe, Cruiser Slayt, Yat slayt ve diğer Reklam Sealed Inflatables gibi Şişme Su Spor Oyunları, çeşitli tasarladık. Her bir şişirilebilir ünite, imalattan önce 3D-Design tarafından onaylanır.

TÜM YAZILIMLAR tamamen sigortalıdır ve size bir gülümseme ile ürünümüzü vereceğimize söz verir. Senden istediğimiz tek şey bir elektrik prizi.

Su topu, Zorb topu, Şişme Havuzlar, Şişme Su Trambolini, Şişme Buzdağı, Sıçrama n Slayt Su Parkları, Şişme Su Parkları ve diğer Şişme Su Oyunları, vb.

Su topları, su silindiri topları, zorb topu, zorbing rampa, zorbing parça, kabarcık futbol, ​​kabarcık futbol topları, şişme toplar, şişme kabarcık çadır, şişme şişe, şişme kanepe, şişme havuz, şişme bot, şişme yapmak için 8 yıl deneyim Su kayağı, şişme su parkları, sıçrama n slayt su parkları, şamandıralar, hava geçirmez şişme kemerler, hava geçirmez çadırlar, vb, ve dunk tankları! Şişme Ürünlerimiz tüm dünyaya satılmaktadır.

Ayrıca farklı pazar gereksinimlerine uymak için CE / UL onaylı üfleyiciler sunuyoruz.

Geçmiş
Asya Inflatables Co, Ltd

2007 yılında kurulan Guangzhou Asya Inflatables Co, Ltd profesyonel bir üretici ve tasarım, geliştirme ve şişme oyunların üretimi ile ilgili ihracatçısı. Biz uygun ulaşım erişimi ile Guangzhou bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.

Ana ürünleri şişme su parkları , şişme kara parkı , şişme eğlence parkı , şişme su oyunları , şişme kaydıraklar , şişme oyun alanı ve şişme çadırlardır.

3.000 metrekarelik bir alanı kapsayan, şimdi 50 çalışanı, toplam 40 takım makinesi, yıllık 3.000.000 USD'den fazla bir satış rakamımız var ve şu anda dünya çapında üretimimizin% 95'ini ihraç ediyoruz. Tam donanımlı tesislerimiz ve mükemmel kalite kontrol sistemimiz, üretimin tüm aşamalarında toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.


Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir siparişi tartışmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın bir gelecekte dünyadaki her müşteriyle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz. Hoşgeldin oem siparişleri.

Hizmet
Üretim ve geliştirmeye adanmış   Şişme su parkı , Şişme su oyunları , şişme su sporları , çekilebilir şişme , muz botu , uçan balık botu , disko tekne , çılgın ufo , çılgın kanepe , cruiser slayt , yat slayt ve diğer reklam mühürlü şişme .

Ve sonra 12 yıl şişme su topu , dans topu, su silindiri , şişme silindir topu, zorb topu , insan hamster topu, nükleer küre, zorbing rampa, şişme gösteri topu, vücut zorbing, tampon topu , şişme havuz , su yapmak için deneyim Oyunlar , Şişme Botlar , Plaj Koza

Şişme su parkı , yetişkinler ve 12 yaşından büyük çocuklar için çok heyecan verici ve ilginç bir su oyunu. Oyuncular, tırmanabilir, oturabilir ve şişme buzdağı, Şişme Su Trambolini, Şişme Slaytlar, Şişme Totters, vb. Biz sıcak hava makinesi ile tüm Şişme Su Oyunları yapmak için 0.9mm ticari sınıf takviyeli PVC branda (Su geçirmez ve alev direnci) kullanın. Ve boyut ve renkleri ihtiyaçlarınıza göre yapacağız.


Dev Şişme su parkı , genellikle Şişme Slide ve Su Havuzu ile kombine yeni bir kombine Şişme Oyun. İnsanlar suda eğlenmek için merdiveni kullanarak Şişme Su Havuzu'na girebilirler; Ayrı Hava Yastığı ile Şişme Kaydıraklara da tırmanabilir ve ardından su ile çok eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde kayabilirsin!

Teklif isteyin ( Şişme Karikatür , Şişme Şişe , Şişme Kanepe , Şişme kale , Şişme slayt , Su kaydırağı , Zorb top , Zorb Rampa , Su yürüme topu , Su silindiri , Şişme havuz , Şişme botlar , Şişme su parkı , Şişme moonwalks , Aydınlatma şişme , Hava geçirmez çadır ) Sadece satış ekibimizdeki herhangi bir kişiye doğrudan bir telefon veya e-posta gönderin ve en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz!
Ekibimiz
Firmamız bu bölümleri vardır:

● Dış ticaret departmanı

● Tasarım ve Ar-Ge departmanı

● Satınalma departmanı

● Malzeme kesim departmanı

● Kaynak atölyesi

● Dikiş Atölyesi

● Dijital baskı bölümü

● QC ve QA departmanı