Şişme LED Uçan Helyum Bulutu / PVC Helyum Reklam Balonları

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: Asia Inflatables
Sertifika: CE,UL
Model numarası: Reklam Balon
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: 30-299USD
Ambalaj bilgileri: karton çanta
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 500pcs / Ay

Reklam Helyum Bulutu PVC Balon Şişme Led Uçan Bulut

Öğe adı

  Reklam Helyum Balonu Ve Zeplinleri Zeplin, Şişme LED Uçan Zeplin

Marka

Asya Sisme

boyut

4m yükseklik veya özelleştirilmiş

renk

Özelleştirilmiş

malzeme

pvc

moq

1 bilgisayar

paketleme

Üfleyiciler için PVC çanta, öğeler için karton

Teslim tarihi

10-15 gün

Nakliye yolu

Deniz yoluyla / hava yoluyla / DHL tarafından

ağırlık

Gerçek ağırlık uyum

garanti

3 yıl

üfleyici

CE / UL

sertifika

EN71 / SGS / CE / UL / kurşunsuz

baskı

Logo / Afiş / web sitesi / telefon / şirket adı vb

OEM

Evet

Kalite kontrol

1. Ünite boyunca üçlü dikişli çift dikiş

2. Ünitenin tabanındaki ana alanlarda dört dikiş

3. Tüm gerilme noktalarında ve iç panellerde ekstra dokuma takviyeli şerit

İle gel

1. 3 yıl garanti

2. üfleyici (müşteri üfleyici satın almak istiyorsa)

3. tamir takımları

4. Güvenli kural

5. Rampa

6. Telefonunuzla birlikte başlık Banner / şirket adı

7. sivri

8. Kart sahibi (gerekirse bana bildirin)

9. Daha hızlı indirme işlemi rampası için acil çıkış

 

SSS

1. nasıl helyum karikatür korumak ve saklamak:

Uygun bakım, taşıma, şişirilebilirliğiniz belirsiz bir süre boyunca size iyi hizmet etmelidir. Temizlemek için yumuşak deterjanlı ılık su ve yumuşak bir bez kullanın. Başka bir yumuşak bez kullanarak tamamen kurulayın. Şişirilebilir hava birkaç gün kullanılmayacaksa, koruyucu çantaya koymadan önce temiz ve kuru olduğundan emin olun.

2. Çizgi film balonunuzla nasıl ilgilenebilirsiniz:

Balonunuzu asla kötü hava koşullarında uçmayın. Rüzgar saatte 20 milin üzerindeyse veya yağmur yağıyorsa, küpünüzü aşağı indirin veya söndürün ve saklayın.

Balonunuzu asla fazla helyumla şişirmeyin. Helyum, sıcaklık yükseldiğinde genişler ve soğuk olduğunda büzülür. Gün boyunca, küp bu sıcaklık değişimlerinden dolayı daha fazla şişirilmiş veya daha az şişmiş görünebilir. Helyum balonunu şişirirken bastığınız zaman hala verdiği noktaya şişirmeye dikkat edin. Sıcaklık yükseldiğinde şişirmeye çalışın, böylece helyum genişler. Eğer balon şişerse, balon zarar görebilir ve dış nesnelerin balonunuza zarar vermesi kolaylaşır. Aşırı enflasyon durumunda, sert gelene kadar sertleşinceye kadar biraz helyum çıkarın.

Küpünüzü güvenli ve kuru bir kapta ve alanda saklayın. Helyum Balonunu saklarken, daha uzun ömürlü olması için kuru bir temiz olduğundan emin olun.

Bir küpü temizlemek için suyla seyreltilmiş yumuşak bulaşık deterjanı kullanın. Temizleyiciyle nemlendirilmiş bir bez kullanın ve yazıya zarar vermemek veya yazdırmamak için küpü dikkatlice temizleyin. Helyum Balonunuzla ne kadar dikkatli olursanız, balonun tadını o kadar uzun süre çıkaracaksınız.

3. Helyum balonu şişirmek için nasıl:

1) Bağlantı hattı kablo demetinin dolaşmadığından ve hatların şişirilebilir bir şekilde sıkı bir şekilde bağlandığından emin olun.

2) Bağlama ipinin bir ucunu, balonun altındaki metal koşum halkasına takın. Sadece bir tane bağlama satırı gereklidir. Kumaşın üzerine aşırı baskı uygulayacağından ve balonun yırtılmasına neden olacağından, balonun başka bir bölgesine başka çizgiler bağlamayın.

3) Balonu şişirmeden önce, bağlama hattını ağır ve güvenli bir nesneye sabitleyin. Bu noktada bir asistan yardımcı olacaktır.

4) Metal şişirme hortumu adaptörünü helyum deposunun vanasına sıkıca vidalayın.

5) Şişirme hortumunu şişenin doldurma vanasının altındaki vanaya yaklaşık 12 inç yerleştirin ve vananın ikinci kısmını sökerek sıkıca tutun.

6) Helyum tankı valfını ÇOK YAVAŞÇA çevirin. Baştaki yüksek basınç şişirmeyi patlatabilir ve hortumun çarpmasına neden olabilir. Şişirilebilir hava açılmaya başladığında ve tankın içindeki basınç azalmaya başladığında, valfi daha fazla açabilirsiniz. Hortum buzlanmaya başlarsa, helyum akışını azaltın.

7) Şişirilebilir şişenin kabuğundan kırışıklıklar kaybolana kadar şişirin ve şişmesi çok fazla olmaz. Sıcak veya soğuk havalarda helyumun genişleyeceğini ve büzüleceğini unutmayın.

8) Helyum tankını kapatın.

9) Şişirme hortumunu şişirilebilir vanadan çıkarın, helyumun kaçmasına izin vermeyin.

10) Şişirilebilir valfi kapatın.

11) Şişiriciyi yavaşça istenen yüksekliğe kaldırın ve bu noktaya sıkıca bağlayın. Şişirilebilirliğin yükselmesine izin verirken, zayıf veya yıpranmış alanlar olmadığından emin olmak için bağlama hattını kontrol edin.

İletişim bilgileri
Kitty

Naber : 8615018793921