Reklam Şişme Ahtapot / Ahtapot Uçan Özelleştirilmiş Balo

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: Asia Inflatables
Sertifika: CE,UL
Model numarası: Reklam Balon
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: 30-299USD
Ambalaj bilgileri: karton çanta
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 500pcs / Ay

Reklam Şişme Ahtapot / Ahtapot Uçan Özel Top
Biz fabrika, daha fazla güzellik veya uygun tasarım / resim varsa, biz de ihtiyaçlarınıza göre ürünler yapabilirsiniz., Pls mesaj bırakın veya doğrudan bizimle irtibata geçin. Biz ucuz fiyat ile yüksek kaliteli ürünler sunacak.

Özellikler:

Boyut: Özelleştirilmiş

Malzeme: 0.18mm helyum kalitesinde PVC EN71, ASTM standartlarına uygundur, düşük sıcaklık (yaklaşık -20 santigrat derece) dayanabilir.

Adedi: 1 PC

Yama malzemesi ve halatlarla birlikte ücretsiz Onarım kitleri.

Helyum Balon / Helyum karikatür / şişme balon / uçan balon / PVC balon

tip

Şişme çizgi film

dizayn

Özelleştirilmiş

Malzeme

0.18mm helyum kalitesinde PVC

Boyut

Özelleştirilmiş

Gaz Dosyalama

Hidrojen / Helyum / Normal Hava

Renk

Özelleştirilmiş

Marka

Asya şişme botlar

paket

Standart İhracat Paketi

Anavatan

Guangzhou , Guangdong, Çin

Tedarik Yeteneği

500pcs / ay

Aksesuar

Yama malzemesi ve Halatlar ile takımları onarın.

Özellikler

Ucuz, Dayanıklı, Çekici, Çok yönlü, Kolay şişirilebilir veya havalandırır

Uygulama

Mesajınızı reklamcılık ortamına koymak, kitlelerin ilgisini çekmek için maliyet etkin bir yöntemdir. Oldukça görünürler ve işinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve ideallerinizi tanıtmak için karşı konulmaz cazibe mıknatıslarıdır. Kapalı spor salonlarından açık hava, otoyol kavşakları, toplantılar veya geçit törenlerine kadar - reklam şişmeler sadece birçok etkinlikte çalışır:

1. Eğlence etkinlikleri reklamı

2. Spor etkinlikleri reklamcılık

3. Siyasi olaylar reklamcılık

4. Kutlama gün reklamcılığı

5. Kurumsal aile günleri

6. Ticaret fuarında reklam

7. Tekne ve yatçılık etkinlikleri

8. Dış reklam

Açıklamaları

1. Gece görüntüleme için aydınlatma sistemleri mevcuttur.

2. Malzeme: 0.18mm helyum PVC, ASTM, EN ile ilgili düzenlemeleri karşılamak

3. Renk: Yüksek çözünürlüklü dijital baskı baskı, tam baskı isteğinize göre mevcuttur

4. Boyut, Tasarım ve Logo: Talebiniz üzerine

5. Yüksek kalite ile makul fiyat

6. Kolay şişirin, deflat edin ve saklayın.

Reklam balonları Dev Reklam Şişme Reklam Panolarından birine aittir, Balon Reklam, gözlerimizi çeken eğlenceli bir unsur ve cebim kitaplarımıza bakar.

Ayrıca onları dev şişme reklam balonu, dev reklam balonu, dev reklam küre, dev balon, büyük küre, şişme balon, promosyon balonu, promosyon topu, gökyüzü balonu, gökyüzü reklam balonu, reklam topu, uçan balonlar, açık havada reklam balonları veya istediğiniz başka bir şey. Soğuk Hava Balonu, Normal hava reklam balonu, Soğuk hava şişirilebilir dev küre veya helyum küre, helyum dev reklam balonu gibi helyum gazı ile soğuk hava ile doldurulabilir.

SSS

1. Karikatür balonuna nasıl bakılır:

Kötü hava şartlarında asla balonu uçmayın. Rüzgar saatte 20 milin üzerinde ise veya yağmur yağıyorsa, küpünüzü aşağıya doğru indirin ya da deflate edin ve saklayın.

Balonunuzu asla helyumla şişirmeyin. Helyum, sıcaklık yükseldiğinde genişler ve soğuk olduğunda kasılır. Gün boyunca, bu sıcaklık değişiklikleri nedeniyle küp daha şişirilmiş veya şişirilmiş gibi görünebilir. Helyum balonunu şişirirken, bastığınızda hâlâ sağladığı noktaya kadar şişirmeye özen gösterin. Sıcaklık arttığında şişirmeye çalışın böylece helyum genişletilir. Balon şişirilirse balon zarar görebilir ve dış nesnelerin balonunuza zarar vermesi daha kolay olur. Aşırı şişme durumunda, sıkı hissetene kadar biraz helyumu alın.

Küpünüzü güvenli ve kuru bir kapta ve alanda saklayın. Helyum Balonunu saklarken ömrünün uzun olması için temiz ve kuru olduğunu kontrol edin.

Küpü temizlemek için suda seyreltilmiş hafif bulaşık makinesi sabunu kullanın. Temizleyiciyle sönümlenmiş bir bez kullanın ve harfi harfine veya baskıda hasar görmemeye dikkat ederek küveyi dikkatli bir şekilde yerinde temizleyin. Helyum Balonuzla ne kadar dikkatli olursanız o kadar uzun süre balonun keyfini çıkaracaksınız.

2. Helikan karikatürünüzü nasıl saklayabilir ve depolayabilirsiniz:

Doğru bakım, elleçleme ile şişme cihazınız sınırsız bir süre için iyi hizmet etmelidir. Temizlemek için ılık suyu hafif deterjanlı ve yumuşak bir bezle yıkayın. Başka bir yumuşak bezle tamamen kurutun. Şişme suyun birkaç gün kullanılmayacaksa, koruyucu çantaya koymadan önce temiz ve kuru olduğundan emin olun.

3. Nasıl helyum balonu şişirmek için:

1) Bağ çizgi kablo demetinin karışık olmadığından ve hatların şişme bandına güvenli bir şekilde bağlandığından emin olmak için kontrol edin.

2) Havyarın uzantısının bir ucunu balonun altındaki metal kablo demeti halkasına takın. Sadece bir bağcı hattı gereklidir. Balonun başka bir parçasına başka çizgiler takmayın, çünkü kumaşa aşırı yük bindirir ve balonun yırtılmasına neden olur.

3) Balonu şişirmeden önce, bağ çizgisini sağlam, güvenli bir nesneye sabitleyin. Bu noktada bir yardımcı yardımcı olacaktır.

4) Metal şişirme hortumu adaptörünü helyum deposunun valfına sıkıca vidalayın.

5) Enflasyon hortumunu yaklaşık 12 inç olarak şişirilebilir doldurma valfının alt tarafındaki valfe valfın ikinci bölümünün vidalarını sökerek takın ve sıkıca tutun.

6) Helyum deposu valfını ÇOK YAVAŞ üzerinde çevirin. Başlangıçta yüksek basınç şişiriciyi parçalayabilir ve hortumun şişmesine neden olabilir. Şişme açılmaya başlandığında ve depodaki basınç azalmaya başladığında, daha sonra valfı açabilirsiniz. Hortum buz halindeyken helyum akışını azaltın.

7) Şişirilecek şişenin gövdesinden kırışıklıklar kayboluncaya kadar şişirin ve şişirilmesine engel olun. Unutmayın ki sıcak veya soğuk havalarda helyum genişleyecek ve kasılacaktır.

8) helyum deposunu kapatın.

9) Enflasyon hortumunu herhangi bir helyumdan kaçmamaya dikkat ederek şişirilebilir valfden çıkarın.

10) Şişme üzerindeki valfi kapatın.

11) Şişiriciyi istenen yüksekliğe yavaşça kaldırın ve bu noktaya sıkıca sarın. Şişirilebilir yükselişe izin verirken, zayıf veya yıpranmış bölgeler olmadığından emin olmak için bağ çizgisini kontrol edin.

İletişim bilgileri
Kitty

Naber : 8615018793921