Güneş Özel Şişme Helyum Balonları Ve Zeplinleri 0.18mm PVC Malzeme Şeklinde Güneş

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: Asia Inflatables
Sertifika: CE,UL
Model numarası: Reklam Balon
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: 30-299USD
Ambalaj bilgileri: karton çanta
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 500pcs / Ay

Şişme Güneş Helyum Balonu Ve Baloncuklar Özelleştirilmiş 0.18mm PVC Balon

Helyum Balon / Helyum karikatür / şişme balon / uçan balon / PVC balon

tip

Şişme karikatür

dizayn

Özelleştirilmiş

Malzeme

0.18mm helyum kalitesinde PVC

Boyut

Özelleştirilmiş

Dosyalama Gazı

Hidrojen / Helyum / Normal Hava

Renk

Özelleştirilmiş

Marka

Asya şişme

paket

Standart ihracat paket

Anavatan

Guangzhou , Guangdong, Çin

Tedarik Yeteneği

500pcs / ay

Aksesuar

Yama malzemesi ve Halatlarla tamir takımları.

Özellikler

Ucuz, Dayanıklı, Çekici, Çok Yönlü, Kolay şişme veya söndürme

Uygulama

Mesajınızı reklam ortamına koymak, müşteri kitlelerinin dikkatini çekmek için çok uygun maliyetlidir. Çok görünürler ve işinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve ideallerinizi tanıtmak için karşı konulmaz çekim mıknatıslarıdır. Kapalı alanlardaki spor alanlarından dış mekanlara, otoyol kavşaklarına, toplantılara veya geçit törenlerine _ reklam şişme

1. Reklam etkinlikleri

2. Reklam etkinlikleri spor etkinlikleri

3. Reklamın siyasi olayları

4. Kutlama günü reklamı

5. Kurumsal aile günleri

6. fuar reklam

7. Teknecilik ve yatçılık etkinlikleri

8. Dış reklam

Açıklamaları

1. Gece gösterimi için aydınlatma sistemleri mevcuttur.

2. Malzeme: 0.18mm helyum PVC, ASTM, EN ile ilgili düzenlemeleri karşılamak

3. Renk: Yüksek çözünürlüklü dijital baskı baskı, isteğinize göre tam baskı mevcuttur

4. Boyut, Tasarım ve Logo: İsteğiniz üzerine

5. yüksek kalite ile uygun fiyat

6. Kolay şişirmek, söndürmek ve saklamak.

Reklam balonları Dev Reklam Şişirilebilir Reklam Panolarından birine aittir, Balon Reklamları, toplarımızı görenlerin gözlerini ve cüzdanlarını çeken eğlenceli bir unsurdur.

Bunlara ayrıca dev şişme reklam balonu, dev reklam topu balonu, dev reklam alanı, dev balon, büyük top, büyük küre, şişme balon, promosyon balon, tanıtım topu, gökyüzü balon, gökyüzü reklam balonu, reklam topu, uçan balon diyebiliriz. dış reklam balonları veya istediğiniz başka bir şey. Soğuk Hava Balonu olarak soğuk hava, Normal hava reklam balonu, Soğuk hava şişirilebilir dev küre veya helyum küresi olarak helyum gazı, helyum devi reklam balonu olarak doldurulabilir.

SSS

1. Çizgi film balonunuzla nasıl ilgilenebilirsiniz:

Balonunuzu asla kötü hava koşullarında uçmayın. Rüzgar saatte 20 milin üzerindeyse veya yağmur yağıyorsa, küpünüzü aşağı indirin veya söndürün ve saklayın.

Balonunuzu asla fazla helyumla şişirmeyin. Helyum, sıcaklık yükseldiğinde genişler ve soğuk olduğunda büzülür. Gün boyunca, küp bu sıcaklık değişimlerinden dolayı daha fazla şişirilmiş veya daha az şişmiş görünebilir. Helyum balonunu şişirirken bastığınız zaman hala verdiği noktaya şişirmeye dikkat edin. Sıcaklık yükseldiğinde şişirmeye çalışın, böylece helyum genişler. Eğer balon şişerse, balon zarar görebilir ve dış nesnelerin balonunuza zarar vermesi kolaylaşır. Aşırı enflasyon durumunda, sert gelene kadar sertleşinceye kadar biraz helyum çıkarın.

Küpünüzü güvenli ve kuru bir kapta ve alanda saklayın. Helyum Balonunu saklarken, daha uzun ömürlü olması için kuru bir temiz olduğundan emin olun.

Bir küpü temizlemek için suyla seyreltilmiş yumuşak bulaşık deterjanı kullanın. Temizleyiciyle nemlendirilmiş bir bez kullanın ve yazıya zarar vermemek veya yazdırmamak için küpü dikkatlice temizleyin. Helyum Balonunuzla ne kadar dikkatli olursanız, balonun tadını o kadar uzun süre çıkaracaksınız.

2. Helyum karikatürünüzü nasıl koruyun ve saklayın:

Uygun bakım, taşıma, şişirilebilirliğiniz belirsiz bir süre boyunca size iyi hizmet etmelidir. Temizlemek için yumuşak deterjanlı ılık su ve yumuşak bir bez kullanın. Başka bir yumuşak bez kullanarak tamamen kurulayın. Şişirilebilir hava birkaç gün kullanılmayacaksa, koruyucu çantaya koymadan önce temiz ve kuru olduğundan emin olun.

3. Helyum balonu şişirmek için nasıl:

1) Bağlantı hattı kablo demetinin dolaşmadığından ve hatların şişirilebilir bir şekilde sıkı bir şekilde bağlandığından emin olun.

2) Bağlama ipinin bir ucunu, balonun altındaki metal koşum halkasına takın. Sadece bir tane bağlama satırı gereklidir. Kumaşın üzerine aşırı baskı uygulayacağından ve balonun yırtılmasına neden olacağından, balonun başka bir bölgesine başka çizgiler bağlamayın.

3) Balonu şişirmeden önce, bağlama hattını ağır ve güvenli bir nesneye sabitleyin. Bu noktada bir asistan yardımcı olacaktır.

4) Metal şişirme hortumu adaptörünü helyum deposunun vanasına sıkıca vidalayın.

5) Şişirme hortumunu şişenin doldurma vanasının altındaki vanaya yaklaşık 12 inç yerleştirin ve vananın ikinci kısmını sökerek sıkıca tutun.

6) Helyum tankı valfını ÇOK YAVAŞÇA çevirin. Baştaki yüksek basınç şişirmeyi patlatabilir ve hortumun çarpmasına neden olabilir. Şişirilebilir hava açılmaya başladığında ve tankın içindeki basınç azalmaya başladığında, valfi daha fazla açabilirsiniz. Hortum buzlanmaya başlarsa, helyum akışını azaltın.

7) Şişirilebilir şişenin kabuğundan kırışıklıklar kaybolana kadar şişirin ve şişmesi çok fazla olmaz. Sıcak veya soğuk havalarda helyumun genişleyeceğini ve büzüleceğini unutmayın.

8) Helyum tankını kapatın.

9) Şişirme hortumunu şişirilebilir vanadan çıkarın, helyumun kaçmasına izin vermeyin.

10) Şişirilebilir valfi kapatın.

11) Şişiriciyi yavaşça istenen yüksekliğe kaldırın ve bu noktaya sıkıca bağlayın. Şişirilebilirliğin yükselmesine izin verirken, zayıf veya yıpranmış alanlar olmadığından emin olmak için bağlama hattını kontrol edin.

 

İletişim bilgileri
Kitty

Naber : 8615018793921