Bizimle iletişim kur
Rose

Telefon numarası : 86-15989296452

Naber : +8615989296452

Üretim hattı
  • Sıcak Kaynak Makinesi
  • dikiş makinesi
  • Otomatik kesme makinası
  • yüksek frekanslı makine
  • 15KW Yüksek Frekans Makinesi
Asya Inflatables Co, Ltd

2007 yılında kurulan Guangzhou Asya Inflatables Co, Ltd profesyonel bir üretici ve tasarım, geliştirme ve şişme oyunların üretimi ile ilgili ihracatçısı. Biz uygun ulaşım erişimi ile Guangzhou bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.

Ana ürünleri şişme su parkları , şişme kara parkı , şişme eğlence parkı , şişme su oyunları , şişme kaydıraklar , şişme oyun alanı ve şişme çadırlardır.

3.000 metrekarelik bir alanı kapsayan, şimdi 50 çalışanı, toplam 40 takım makinesi, yıllık 3.000.000 USD'den fazla bir satış rakamımız var ve şu anda dünya çapında üretimimizin% 95'ini ihraç ediyoruz. Tam donanımlı tesislerimiz ve mükemmel kalite kontrol sistemimiz, üretimin tüm aşamalarında toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.


Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir siparişi tartışmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın bir gelecekte dünyadaki her müşteriyle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz. Hoşgeldin oem siparişleri.

OEM / ODM
OEM ve ODM Fabrika -------- Asya Sisme Co, Ltd

Fikirlerinizi anlatın, serbest çizim ve üretim yapabiliriz.

Biz özelleştirilmiş şişme su parkları , şişme arazi parkı , şişme eğlence parkı, şişme su oyunları , şişme slaytlar , şişme oyun alanı ve şişme çadır yapabilirsiniz .

OEM ve ODM Şişme Yüzer Su Parkı

OEM ve ODM Dev Şişme Slide

OEM ve ODM Şişme Igloo Dome Çadır, Şişme Çadır

OEM ve ODM Şişme Kabarcık Çadır, Şişme Kar Küresi, Şişme Net Çadır

OEM ve ODM Şişme Şekil Modeli, şişme çoğaltma

Bütçenizi ve fikirlerinizi bize anlatın, bunu doğru yapabiliriz.

Ar-Ge
Ana ürünleri şişme su parkları , şişme kara parkı , şişme eğlence parkı , şişme su oyunları , şişme kaydıraklar , şişme oyun alanı ve şişme çadırlardır .

Şişme su parkı yetişkinler ve 7 yaşından büyük çocuklar için çok heyecan verici ve ilginç bir su oyunu. Oyuncular, tırmanabilir, oturabilir ve şişme buzdağı, trambolin, slaytlar, totters ve benzeri gibi farklı bölümleri üzerinde yürüyebilir.

Özellikler:

Malzeme Anti UV 0.9mm PVC Tente
Adedi 1 parça
Garanti 2 yıl
Sertifikalar TUV, EN71, EN14960, CE, UL, BS7837, ASTM, SGS
Ödeme şartları T / T, Western Union
Nakliye Yöntemi Hava yoluyla, deniz yoluyla veya ekspres
Aksesuar Hava pompaları, tamir takımları, taşıma çantaları, vanalar, d-halkalar ............
Paketleme Ürünleri ve fan üfleyici ağır pvc taşıma çantası ve karton tarafından paketlenir
üfleyici CE ve UL sertifikalı 110-115V, 50-60HZ / 220-240V, 50-60HZ; GFCI devre kesici, su geçirmez, dünya çapında fişler 20 '(6m) uzunluğunda kablolar.