Bizimle iletişim kur
Rose

Telefon numarası : 86-15989296452

Naber : +8615989296452

Guangzhou Asia Inflatable Firm

Şişme su parkı, Şişme Tema Parkı, Şişme 5K Engel Kursu, Şişme Kaydırak, şişme Su Oyunları, şişme Su Spor Oyuncakları, Çekerli Su Şişirilebilirliği, Şişme Kayak Tüpleri, Şişme Çadırlar ve Şişme Balon

  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
  • Guangzhou Asia Inflatable Firm
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar Asya Sisme No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 2,500,000-3,000,000 Yıl kurulan 2007
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş
Guangzhou ASIA Inflatables Co Limited
Çin'de Şişme Su Parkı Üreticisi!


Biz kiralama iş, parti veya olay bir BÜYÜK BAŞARILI yapmak yardımcı olmak isteyen Çin'de bir profesyonel Şişme Oyuncaklar Üreticisi vardır! Biz muz botu, Uçan Balık Tekneler, Disko tekne, Crazy UFO, Çılgın Kanepe, Cruiser Slayt, Yat slayt ve diğer Reklam Sealed Inflatables gibi Şişme Su Spor Oyunları, çeşitli tasarladık. Her bir şişirilebilir ünite, imalattan önce 3D-Design tarafından onaylanır.

TÜM YAZILIMLAR tamamen sigortalıdır ve size bir gülümseme ile ürünümüzü vereceğimize söz verir. Senden istediğimiz tek şey bir elektrik prizi.

Su topu, Zorb topu, Şişme Havuzlar, Şişme Su Trambolini, Şişme Buzdağı, Sıçrama n Slayt Su Parkları, Şişme Su Parkları ve diğer Şişme Su Oyunları, vb.

Su topları, su silindiri topları, zorb topu, zorbing rampa, zorbing parça, kabarcık futbol, ​​kabarcık futbol topları, şişme toplar, şişme kabarcık çadır, şişme şişe, şişme kanepe, şişme havuz, şişme bot, şişme yapmak için 8 yıl deneyim Su kayağı, şişme su parkları, sıçrama n slayt su parkları, şamandıralar, hava geçirmez şişme kemerler, hava geçirmez çadırlar, vb, ve dunk tankları! Şişme Ürünlerimiz tüm dünyaya satılmaktadır.

Ayrıca farklı pazar gereksinimlerine uymak için CE / UL onaylı üfleyiciler sunuyoruz.

Geçmiş

Asya Sisme Co, Ltd

 

2007 yılında kurulan, Guangzhou Asya Sisme Co, Ltd profesyonel üreticisi ve ihracatçısı tasarım, geliştirme ve şişme oyun üretimi ile ilgilidir.Biz Guangzhou bulunan, rahat ulaşım erişim.Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli pazarlarda büyük beğeni topluyor.

 

Ana ürünler şişme su parkları, şişme tema parkı, şişme eğlence parkı, şişme engel kursu,şişme su oyunları, şişme slaytlar, şişme oyun alanı ve şişme çadırlar.

 

6.000 metrekarelik bir alanı kapsayan, şimdi 70 çalışanı var, toplam 40 takım makineleri, USD3,000,000 daha fazla bir yıllık satış rakam ve şu anda dünya çapında üretimimizin% 95 ihracat.İyi donanımlı tesislerimiz ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrol sistemimiz toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.


Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir siparişi tartışmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Yakın gelecekte dünyadaki her müşteri ile başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.OEM siparişlerine hoş geldiniz.

Hizmet

Üretim ve geliştirme adamış Şişme Su parkı, Şişme suOyunlar, Şişme Su Sporları, Çekilebilir Sisme,Muz bot, Uçan balık teknesi, Disko teknesi, Çılgın UFO, Çılgın Koltuk, Kruvazör Slaytı, Yat kaydırağı ve diğeri Reklam Mühürlü Şişme.

 

Ve Mcevher sonra 15 yıllık deneyim yapmakŞişme Su parkı, Şişme Tema Parkı, Şişme Engel Kursu, Şişme slayt, şişme şehir slayt, şişme spor oyunları, şişme hava yastıkları veZorb Topları

 

Şişme su parkıyetişkinler ve 12 yaşından büyük çocuklar için çok heyecan verici ve ilginç bir su oyunudur.Oyuncular, şişme buzdağı, Şişme Su Trambolin, Şişme Slaytlar, Şişme Totterler ve benzeri gibi farklı bölümlerine tırmanabilir, oturabilir ve yürüyebilir.Sıcak hava makinesi ile tüm Şişme Su Oyunları yapmak için 0.9mm ticari kalite takviyeli PVC branda (Su geçirmez ve alev direnci) kullanın.Ve biz ihtiyaçlarına göre boyutu ve renkleri yapacak.


Dev Şişme Su Parkıgenellikle şişme slayt ve su havuzu ile birlikte yeni bir kombine şişme oyunudur.İnsanlar suda eğlenmek için merdivenle Şişme Su Havuzuna tırmanabilirler;Ayrıca, ayrı Hava Yastığı ve adımlar ile Şişme Slaytlar tırmanabilir, o zaman çok eğlenceli ve heyecan verici su ile tamamen aşağı kaydırabilirsiniz!

 

Bir teklif isteği (Şişme kale, Şişme slayt, Su kaydırağı, Zorb topu, Zorb Rampası, Su yürüme topu, Su silindiri, Şişme havuz, Şişme botlar, Şişme su parkı, Şişme ay yürüyüşleri, Aydınlatma şişme, Hava geçirmez çadır) Bizi arayın veya e-posta gönderin satış ekibimizdeki herhangi bir kişi doğrudan ve en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz!
Ekibimiz
Firmamız bu bölümleri vardır:

● Dış ticaret departmanı

● Tasarım ve Ar-Ge departmanı

● Satınalma departmanı

● Malzeme kesim departmanı

● Kaynak atölyesi

● Dikiş Atölyesi

● Dijital baskı bölümü

● QC ve QA departmanı