PVC şişme futbol sahası Alan

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou Çin
Marka adı: Asia Inflatable-toy
Sertifika: EN71 ,EN1496 ,CE
Model numarası: şişme futbol pitch-12
Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PVC branda torba veya karton kutu
Teslim süresi: gereği olarak
Ödeme koşulları: T / T firmamız hesabına veya Western Union için
Yetenek temini: 200 Adet/ay

küçük ticari PVC şişme futbol sahası Alan

yüksek kaliteli şişme futbol sahası

Güney Avustralya'nın ilk Dev Şişme Futbol (Futbol) Pitch - Kamu Lansmanı 26 Ağustos 2006
Futbol Odak aptly Cumberland United Futbol Kulübü ile 26 Ağustos 2006 tarihinde halka "Pitch" adlı dev şişme futbol (futbol) sahası, başlattı.
Güney Avustralya'da ilk şişme futbol sahası, çocuklar ve yetişkinler, erkekler ve kızlar için birden fazla kullanım alanı vardır. Bu plaj futbolu ve küçük-taraflı oyunlar için mükemmel, anlık bariyer topları dolaşıp en aza indirir artı zift herhangi bir aktif yaşam tarzının bir parçası olmalıdır zevk ve eğlence güçlendiriyor. Adelaide Benzersiz Saha da kiralamak için kullanılabilir olacaktır.
Muhtemelen Avustralya, Futbol (hala futbol olarak da bilinir) en hızlı büyüyen spor milli takımla gelgit Dünya Kupası dalga ve başarısına yüksek sürme, Adelaide giderek daha popüler hale gelmektedir. Son yıllarda, spor ve rekreasyon toplumda tüm insanlar için yaşam sonuçlarının kalitesini artırmak için bir kanal olarak Hükümet tarafından giderek tanınan haline gelmiştir. spor ve rekreasyon katılım sağlık ve toplum yararları iyi belgelenmiştir. Çocukların aktif olması teşvik ve eğlenceli fiziksel aktivitelere onları çekici olarak değil, sadece sağlıklı büyüme ve gelişme için önemli olduğunu, ancak yaşam için onlarla kalmak olabilir rutinleri kurar.
Hem çocuklar ve yetişkinler ile bir hit olacağından emin - East Coast, Jason Hayhurst, Futbol Odak Direktörü benzer başarılarının ardından, Adelaide, Güney Avustralya'nın ilk dev şişme futbol (futbol) zift, uygun sözde "Pitch" getiriyor. 35m genişliğinde uzun 25m, Pitch her ​​sonunda gol düşülmektedir şişme perimeters ve "geleneksel tarzı" vardır. Daha sık "kabarık kaleleri" ile ilişkili PVC kaplı vinil, yapılır.
Lansman tarihi ayrıntıları:
Pitch "bir dostluk maçı - Süper Lig kulübü Cumberland United FC yeni varış bir tat alacak ilk oyuncu olacak Clarence Gardens Cumartesi 26 Ağustos 2006 Cumberland Juniors kendi ev zemin, Winona Caddesi, kamu lansman ev sahipliği yapacak "en 9 Altında 8 en arasına ve altında, 13:00 tekmelemek. Ziyaretçiler daha sonra katılmaya davet edilecektir. Raiders ayetler Cumberland Süper Lig fikstürü 2.30 izler.
Medya Güney Avustralyalı sunduğu faydaları anlamak / görmek Pitch oynamak ve oyuncular ve Futbol Odak ekibi röportaj ve daha davet ediyoruz.
Futbol Odak, Pitch şişme hakkında ek bilgi için, ayrıntıları başlatmak, mülakat, medya seti / fotoğraf / hikaye vb Jason Hayhurst irtibata geçiniz açıları.

İletişim bilgileri
Mr zuo

Telefon numarası : +8615820281967

Naber : 8615018793921